Ana sayfa

Full Colorings Fashion International Limited

Ben sohbet şimdi

Full Colorings Fashion International Limited

1 2 3 4 5
Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited Full Colorings Fashion International Limited

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TAM RENKLER
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 30000000- 50000000
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 80% - 90%

Tam Boya Moda International Limited'in genel merkezi HK, Çin'dir. 200'den fazla çalışanı ve GuangDong, Çin'deki baskı ve ambalajlamada 20 yılı aşkın tecrübesiyle, profesyonel bir baskı ve ambalajlama Grup şirketidir. Guangdong, Çin'de el yapımı kitaplar için.

  • Şirketimiz iş kanununu işletme işletmeleri için önemli bir temel yapı olarak kabul etmektedir, dolayısıyla hiçbir ayrımcılık söz konusu değildir, Çocuk işçi, fiilenizde fazla mesai yapmaz.
  • Full Colorings sadece Çin'de değil en saygın ve en geniş kapsamlı baskı şirketlerinden biri olarak kendisini kurmuştur. Müşterilerimize fantanstic kitapları, tam renkli Dergi, çarpıcı broşürler ve Ambalaj ürünleri Vb ...

Üretimimizi daha sorunsuz kontrol edebilmek için, ayrı ayrı kitap ve ambalaj kutuları üreten alt şirketlerimiz var, tam teçhizatlar ve yüksek verimli çalışma, yurtdışında çok fazla müşterimiz var ve yurtdışında iyi bir üne sahip. ihracat pazarı (% 50) Yıllık satışlar: 20.000.000 USD

Ana Ürünler:

  • Her türlü kitap, Gibi: Tahta kitabı, Pop-up kitaplar, Dokunma ve hissetme, kapaklı kitap, Tel kitap, Spiral kitap, ciltli kitap, perfectbound kitap, Saddle Stitch kitap vb.
  • Ambalaj kutuları, hediye kutuları, kağıt kartonlar, kağıt çantalar, CD dosyaları, Kağıt poşetler vb.

Geniş bir çaldı, kaliteli, rekabetçi fiyat ve tüm yuvarlak değerli ek hizmet ile ürünlerimiz geniş dosyalamada kullanılabilir.

Denetim:

  • Disney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika
  • FSC BELGELENDİRME
  • Sedex
  • ISO9001

İş kurma ve karşılıklı başarıya ulaşma konusunda dünyanın her yerindeki müşterileri sıcak bir şekilde karşılıyoruz! Sizinle işbirliği için sabırsızlanıyoruz. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

İletişim bilgileri
Full Colorings Fashion International Limited

İlgili kişi: Mr. Henry

Tel: 86-158-00265473

Faks: 86--15800265473

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)